| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | Halal Kosher Haccp |
| Model numarası: | TK-Silk Amino Asit |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Western Union, MoneyGram, T/T, D/A |
| Yetenek temini: | 1000kg/ay |
| Ürün adı: | İpek Peptit | Ortalama Molekül Ağırlığı (Da): | 500-30000 |
|---|---|---|---|
| Seviye: | Kozmetik Sınıfı | Çözünür: | suda çözünür |
| Paket: | 1kg torba, 25k varil | Raf ömrü: | 2 Yıl |
Hidrolize edilebilir İpek Peptid Tozu Kozmetik Kaliteli İpek Peptid Saç Serumu
"İpek peptid" terimi genellikle "hidrolize ipek amino asitleri" ile birbirini değiştirebilir şekilde kullanılır.
İpek peptidi, ipek solucanının kokonlarından elde edilen daha büyük ipek proteinlerini daha küçük, suda çözünen peptid zincirlerine ve amino asitlere hidrolize (karıştırarak) elde edilen üründür.Tipik olarak açık gri ile gri kahverengi toz olarak üretilir..
Hidrolize edilmiş ipek proteininden (özellikle fibroin ve serisin) elde edilen ipek peptid, saç sağlığını ve görünümünü iyileştirmek için iki ana şekilde çalışır.
Penetratif Onarım (Dahili): Düşük moleküler ağırlıklı ipek peptidleri (örneğin, 300-500 moleküler ağırlıklı) saç akışına etkili bir şekilde nüfuz edebilir,Özellikle de kimyasal işlemlerle hasar gören saçlarda.İçeri girdikten sonra, saç ağırlığını, kalınlığını ve nem içeriğini artırmaya yardımcı olurlar, temel olarak saçın normal durumunu geri kazanırlar.
Koruyucu Film (Dışı): İpek peptitleri, özellikle serisin'den olanlar, saçlara güçlü bir yakınlığa sahiptir ve yüzeyde pürüzsüz, şeffaf, koruyucu bir film oluşturur.Bu film saçın parlaklığını ve esnekliğini artırır ve daha fazla hasarı etkili bir şekilde önler.
| İpek proteini ürünleri | |
| Ürün Adı | Özellikleri |
| İpek Amino Asitleri | MW:90, suda çözünen karışık amino asitler, beyaz toz |
| İpek Peptidi Tozu | MW:500 ve 10000, suda çözünür polipeptit, Beyaz toz |
| İpek fibroin tozu | MW:250000, yüksek moleküler ipek fibroin proteini, suda hafifçe çözünür |
| İpek Serisin Tozu | İpek dış tabakasını kaplayan, suda çözünür kolloidal protein |