| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Milk Bugle Extract |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarı toz | Kullanılan Parça: | Tohum |
|---|---|---|---|
| Spesifikasyon: | Silimarin %80 | Seviye: | Gıda Sınıfı |
| Başvuru: | Sağlık takviyesi | Raf ömrü: | 24 Ay |
| Vurgulamak: | Kırlangıç Tohumu Ekstraksiyonu Tozu,Silymarin Ekstraktı % 80 Toz,Kapsüller için bitki ekstresi tozu |
||
Doğal Silymarin Ekstraktı % 80 Kapsüller İçin Süt Çamuru Tohumu Ekstraktı Tozu
Silymarin, süt dikenli bitkinin (Silybum marianum) tohumlarından çıkarılan bir flavonolignan kompleksidir.Akdeniz bölgesine özgü ama şimdi Avrupa'da yetişen Asteraceae ailesine ait mor çiçekli bir bitki, Kuzey Amerika ve diğer bölgeler.
Silymarin, 2000 yıldan fazla bir süredir "karaciğer tonik" ve mide, karaciğer ve safra kesesi rahatsızlıkları için bitkisel ilaç olarak tıbbi olarak kullanılmıştır.
Avrupa bitkisel tıbbı - Karaciğer ve safra hastalıkları tedavisi
Geleneksel Çin Tıpı - Karaciğer Koruması
Ayurvedik Tıp - Hepatoprotection
|
Ürün Adı:
|
Süt Çamuru Ekstraksiyonu |
| Kullanılan parça | Tohumlar |
|
Spesifikasyon/Temizlik:
|
Silymarin % 80 10Ekstrakt tozu |
|
Görünüşü:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Sınıf | Gıda ve ilaç sınıfı |
|
Kalıcılık süresi:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Çanta, 25kg/ Elyaf Davul
|
|
Uygulama
|
1Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık desteği 3. Tıp alanı
4. İçki
|
Süt dikenli ekstresi, özellikle karaciğer sağlığını ve fonksiyonunu aktif bileşiği olan silimarin sayesinde desteklemek için uzun bir kullanım geçmişine sahip iyi bilinen bir bitkisel takviyedir.