| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, Kosher |
| Model numarası: | TK-vitamin C tozu |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | Çuval başına 1 kg, davul başına 25 kg |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | ÇİN | CAS: | 50-81-7 |
|---|---|---|---|
| Seviye: | Gıda Sınıfı | diğer isim: | L-Askorbik Asit |
| Raf ömrü: | 2 Yıl | paket: | Çuval başına 1 kg, davul başına 25 kg |
| Vurgulamak: | toptan C vitamini tozu,L-askorbin asit gıda katkı maddesi,100 mesh vitamin tozu |
||
Toptan Gıda Katkı Maddesi L-Askorbik Asit C Vitamini Tozu 100 Mesh
C Vitamini Nedir?
C Vitamini, suda çözünen bir vitamindir ve güçlü bir antioksidandır. Çoğu hayvanın aksine, insanlar C vitaminini içsel olarak üretemezler, bu nedenle diyetle alınması zorunlu bir besindir.
C Vitamininin Faydaları:
Antioksidan Koruma: Serbest radikalleri nötralize ederek hücreleri oksidatif stresten korur.
Kollajen Sentezi: Sağlıklı cilt, kıkırdak, tendonlar, bağlar ve kan damarları için gerekli olan bir protein olan kollajenin üretimi için esastır (yaraların iyileşmesine yardımcı olur).
Bağışıklık Desteği: Beyaz kan hücrelerinin üretimini ve fonksiyonunu teşvik eder; cildin fonksiyonel bir bariyer görevi görmesine yardımcı olur.
Demir Emilimi: Hem olmayan demirin (bitkisel gıdalarda bulunan tür) emilimini önemli ölçüde iyileştirir.
Nörotransmitter Üretimi: Norepinefrin ve serotonin (beyin kimyasalları) üretimi için gereklidir.
Diğer Vitamin Ürünleri:
| Ürün Adı | CAS No. | Saflık |
| B1 Vitamini | 59-43-8 | 99% |
| B2 Vitamini | 83-88-5 | 99% |
| B3 Vitamini | 59-67-6 | 99% |
| B5 Vitamini | 137-08-6 | 99% |
| B6 Vitamini | 65-23-6 | 99% |
| B7 Vitamini | 58-85-5 | 99% |
| B9 Vitamini | 59-30-3 | 99% |