| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Trametes Versicolor Extract |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| diğer isim: | Hindi Kuyruğu Mantarı Ekstraktı | Dış görünüş: | Sarı kahverengi toz |
|---|---|---|---|
| Kullanılan Parça: | Meyve gövdesi | Spesifikasyon: | 10: 1,% 10 ~% 50 Polisakkaritler |
| Başvuru: | Sağlık takviyesi | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | Saf Türkiye Kuyruğu mantarı özü tozu,Trametes Versicolor takviye tozu,Doğal mantar özü tozu takviyesi |
||
Saf Doğal Mantar Takviyesi Trametes Versicolor Ekstrakt Tozu Hindi Kuyruk Mantar Ekstrakt Tozu
Genellikle Türkiye Kuyruğu olarak bilinen Trametes versicolor, en çok incelenen tıbbi mantarlardan biridir.Ekstraktları öncelikle güçlü bağışıklık modülasyon özellikleri ile tanınır ve genellikle geleneksel kanser tedavilerine ek olarak kullanılır, geleneksel kullanımın uzun bir tarihi ve modern bilimsel araştırmanın büyüyen bir vücudu tarafından desteklenmektedir.
|
Ürün Adı:
|
Trametes Versicolor Ekstraktı |
| Kullanılan parça |
Meyve gövdesi
|
|
Spesifikasyon/Temizlik:
|
101 ~ 30:1 Polisaharitler 10% ~ 50% |
|
Görünüşü:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Sınıf | Gıda sınıfı |
|
Kalıcılık süresi:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Çanta, 25kg/ Elyaf Davul
|
|
Uygulama
|
1Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık desteği 3. Tıp alanı
4. İçki
|
Faydaları Trametes Versicolor Ekstrakt Tozu Polisaşaridler:
1Hindi Kuyruk Ekstraksi Tozu vücudun bağışıklık fonksiyonunu iyileştirir.
2Hindi Kuyruk Ekstrak Tozu tümörle savaşmaya yardımcı olur.
3Hindi Kuyruk Ekstraksi Tozu' nun antiateroskleretik etkisi.
4Hindi Kuyruk Ekstraktı Tozu' nun merkezi sinir sistemi üzerindeki etkisi.
5Hindi Kuyruk Ekstraktı Tozu Hipoglisemik etki
Tedarik edebileceğimiz çeşitli mantar ekstresi tozları:
Reishi Kabuklu Spor Tozu
Reishi Mantar Ekstraksiyonu
Aslan kılları mantar ekstresi
Cordyceps ekstresi
Maitake mantarı özü
Coprinus mantar ekstresi
Ganoderma lucidum ekstresi
Chaga mantarı özü
Shiitake mantarı özü
Phellinus linteus ekstresi
Agrocybe cylindracea ekstresi ve benzeri.
Meyve gövdesinden mizel yerine tüm ekstraktlar tüm toz, formülünüzle karışım toz ve özel marka hizmeti ile OEM kapsüller mevcuttur.
Tam olarak formülünüze göre özelleştirilebilir.