| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking Biotech |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER,HALAL |
| Model numarası: | TK-Dondurularak Kurutulmuş Mango Meyve Tozu |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/torba, 25kg/fiber tambur |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Sarı Toz | Seviye: | Gıda sınıfı |
|---|---|---|---|
| Kullanılan Parça: | Meyve | Kurutulmuş yöntem: | Donduru kurutulmuş |
| Başvuru: | Yiyecek ve içecek | Raf ömrü: | 24 ay |
Toptan Eşya Fiyatları 100% Doğal Saf Dondurularak Kurutulmuş Mango Meyve Tozu Güzel Lezzet Şeker ve Katkı Maddesi Yok
Dondurularak kurutulmuş mango tozuVakumlu dondurarak kurutma teknolojisi kullanılarak %100 olgun mangolardan yapılmıştır. Bu işlem, meyvenin doğal rengini, lezzetini, aromasını ve besin değerlerini ısı kullanmadan korurken nemi giderir.
Dondurularak Kurutulmuş Mango meyve tozuyiyecek ve içeceklerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
|
Ürün Adı:
|
Dondurularak Kurutulmuş Mango Meyve Tozu
|
|
Ürün özellikleri:
|
Meyve tozu |
|
Dış görünüş:
|
Karakteristik kokusu olan sarı ince toz.
|
| Kurutma yöntemi | Dondurularak kurutulmuş |
| Raf ömrü | 24 ay |
|
Depolamak:
|
Serin ve kuru bir yerde, ağzı kapalı, nemden ve direkt güneş ışığından uzakta saklayın.
|
Dondurularak Kurutulmuş Mango Tozu Temel Özellikleri
%100 Doğal: İlave şeker, koruyucu madde veya yapay tatlandırıcı içermez.
Besin Açısından Zengin: Vitaminleri (özellikle C Vitamini), diyet lifini, polifenolleri ve antioksidanları korur.
Yoğun Mango Aroması: Konsantre doğal tatlılık ve meyve aroması.
İnce Doku: Parlak sarı-turuncu renkte hafif, kabarık toz.
Düşük Nem İçeriği: Tipik olarak %5'in altında olup uzun raf ömrü sağlar.
Suda Çözünmez: Kuru karışımlar ve fırınlanmış ürünler için idealdir; Berrak içecekler için önerilmez.
Sprey Kurutulmuş Meyve Suyu Tozu / Dondurularak Kurutulmuş Meyve Tozu
| Elma tozu | Mango tozu |
| Muz tozu | Karpuz tozu |
| Portakal tozu | Ahududu tozu |
| Armut tozu | Kiraz tozu |
| Ananas tozu | ÇARKIFELEK MEYVESİ TOZU |
| Kivi tozu | Şeftali tozu |
| Çilek tozu | Yaban mersini tozu |
| Greyfurt tozu | Mandalina tozu |
| Üzüm tozu | Hindistan cevizi tozu |
| Limon tozu | Kızılcık tozu |
| Yenidünya tozu | Hami kavun tozu |
Sprey Kurutulmuş Sebze Tozu/Sebze Ham Tozu
| Havuç tozu | Balmumu kabak tozu |
| Domates tozu | Mor patates tozu |
| Kabak tozu | Buğday Çimi Tozu |
| Brokoli tozu | Arpa Çim Tozu |
| Ispanak tozu | Kereviz tozu |
| Salatalık tozu | Brokoli tozu |
| Kırmızı Pancar kökü tozu | Lahana tozu |
| Lahana tozu | Mor lahana tozu |
| Kuşkonmaz tozu | Siyah havuç tozu |
| Yam tozu | Mor mısır tozu |
| Taro unu | Yonca tozu |