| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking Biotech |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER,HALAL |
| Model numarası: | TK-Dondurularak Kurutulmuş ÇARKIFELEK MEYVESİ Tozu |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/torba, 25kg/fiber tambur |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | açık sarı toz | Seviye: | Gıda sınıfı |
|---|---|---|---|
| Kullanılan Parça: | Meyve | Kurutulmuş yöntem: | Donduru kurutulmuş |
| Başvuru: | Yiyecek ve içecek | Raf ömrü: | 24 ay |
100% Saf Dondurma Kurutulmuş Pasyon Meyve Tozu Dondurma Kurutulmuş Meyve Tozu Pasyon Meyve Aroması Tozu
Dondurma kuru tutku meyvesi tozuBu düşük sıcaklıkta dehidrasyon süreci meyvenin canlı sarı-portakal rengini korur.Karakteristik acı-tatlı lezzet, aromatik bileşikler ve besin içeriği, ısı veya kimyasal koruyucuların uygulanmaması.
Dondurma kuru tutku meyvesi tozugıda üreticileri, fırınlar, içecek üreticileri ve mutfak uzmanları tarafından doğal bir aromatik ve renk maddesi olarak kullanılır.
|
Ürün Adı:
|
Dondurma kurutulmuş tutku meyvesi tozu
|
|
Ürün özellikleri:
|
Meyve tozu |
|
Görünüşü:
|
Özel kokusu olan açık sarı ince toz.
|
| Kurutma yöntemi | Dondurma kurutulmuş |
| Kalıcılık süresi | 24 ay |
|
Depolama:
|
Sıcak ve kuru bir yerde, iyi kapatılmış, nemden veya doğrudan güneş ışığından uzak tutun.
|
Dondurma Kurutulmuş Pasyon Meyvesi Tozunun Ana Özellikleri
1. %100 Doğal: Gerçek tutku meyvesinden yapılmıştır; yapay lezzetler, renkler veya koruyucular yoktur.
2Besinlerle Zengin: C vitamini (meyveler arasında "C vitamini kralı" olarak bilinir), diyet lifleri, polifenoller, karotenoidler, potasyum, demir, magnezyum ve yararlı enzimler içerir
3Farklı Tat Profili: Dengeli tatlı ve ekşi lezzet ve yoğun tropikal aroma
4Temiz Etiket Arkadaşça: Genellikle Halal, Koşer, Organik, GDO'suz ve katkı maddesi olmayan sertifikalarla mevcuttur.
5Düşük Nem İçeriği: Uygun şekilde depolanırsa 2 yıllık tipik raf ömrü ile rafa dayanıklı
Sprey Kurutulmuş Meyve Suyu Tozu/ Dondurma Kurutulmuş Meyve Tozu
| Elma tozu | Mango tozu |
| Muz tozu | Karpuz tozu |
| Portakal tozu | Ahududu tozu |
| Turşu tozu | Kiraz tozu |
| Ananas tozu | Tutku Meyvesi Tozu |
| Kivi tozu | Şeftali tozu |
| Çilek tozu | Blueberry tozu |
| Greyfurt tozu | Mandarin tozu |
| Üzüm tozu | Hindistan cevizi tozu |
| Limon tozu | Çeşme tozu |
| Lokat tozu | Hami karpuz tozu |
Çöpe kurutulmuş sebze tozu/selim sebze tozu
| Havuç tozu | Balmumu kabak tozu |
| Domates tozu | Mor patates tozu |
| Balkabağı tozu | Buğday Ot Tozu |
| Brokoli tozu | Arpa Çimen Tozu |
| Ispanak tozu | Seleri tozu |
| Salata tozu | Brokoli tozu |
| Kırmızı pancar kökü tozu | Kale tozu |
| Lahana tozu | Mor lahana tozu |
| Çilek tozu | Siyah korot tozu |
| Yam tozu | Mor mısır tozu |
| Taro unu | Mercan tozu |