| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Çemen Proteini |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/torba, 25kg/davul |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | açık sarı toz | Aktif Madde: | Protein |
|---|---|---|---|
| Kullanılan Parça: | Tohum | Tahlil: | Çemen Otu Proteini %50 %70 %80 |
| Seviye: | Gıda Sınıfı | Raf ömrü: | 2 Yıl |
% 100 Doğal Fenugreek Tohumu Ekstraktı Tozu Fenugreek Protein 50% 80% Takviye için
Fenugreek Protein nedir?
Kırmızı yumurta proteiniGeleneksel tıpta ve yemek pişirmek için baharat olarak yüzyıllardır kullanılan bir yıllık bitki olan fenogreek bitkisinin (Trigonella foenum-graecum) tohumlarından elde edilir.Tohumlar zengin bir protein kaynağıdır, tipik olarak yaklaşık 20-29% protein içerir.
Fenugreek proteini, özellikle kolesterol ve kan şekeri ile ilgili çeşitli sağlık yararları için umut verici, ancak ön araştırmalar ile besleyici bir bitki bazlı bir proteindir.
|
Fenugreek Tohumu Ekstraktı Tozu
|
|
|
Spesifikasyon/Temizlik:
|
Köstebek proteini % 50 % 70 % 80
|
|
Görünüşü:
|
Açık Sarı Toz
|
|
Kalıcılık süresi:
|
24 ay
|
|
MOQ:
|
1 kg
|
|
OEM/ODM
|
500 mg 600 mg Kapsüller (Herhangi bir diğer boyut da özelleştirmeyi destekler)
|
Fenugreek Tohumu Ekstraktı Tozunun Faydaları
1Kas büyümesini teşvik eder.
Fenugreek Tohumu Ekstraktı Tozu, kas büyümesini iyileştirmek isteyen vücut geliştiriciler ve fitness meraklıları için harika bir takviyedir.Kas büyümesinde hayati bir rol oynayanEkstrakt ayrıca yoğun egzersizler sırasında kas hasarını önlemeye yardımcı olabilir.
2Erkek Libidini Artırır.
Fenugreek Tohumu Ekstraktı Tozu, erkek libidosunu artırmada etkili olduğu gösterilmiştir. Ekstrakt, cinsel fonksiyonu ve performansı artırmaya yardımcı olabilecek testosteron seviyelerini artırmaya yardımcı olur.
3Testosteron seviyelerini arttırır.
Araştırmalar, fenekürek tohumu ekstresi tozunun erkek sağlığı için gerekli olan testosteron seviyelerini arttırmaya yardımcı olabileceğini göstermiştir.ve kemik kütlesi yoğunluğu.
4Enflamasyonu azaltır.
Fenugreek Tohumu Ekstraktı Tozu, anti-enflamatuar özellikleriyle bilinir. Ekstrakt, artrit ve astım da dahil olmak üzere çeşitli inflamatuar durumları tedavi etmek için kullanılmıştır.
5Sindirim sağlığını iyileştirir.
Fenugreek Tohumu Ekstraktı Tozu, sindirim sağlığını iyileştirmeye yardımcı olabilecek yüksek lif içeriyor.