| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Mangiferin |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/torba, 25kg/davul |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Açık sarı ila kirli beyaz toz | Kullanılan Parça: | yaprak |
|---|---|---|---|
| Aktif Madde: | Mangiferin | Tahlil: | Mangiferin %95 |
| Seviye: | Gıda Sınıfı | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | Doğal mango ekstresi tozu 95% mangiferin,Mango yaprakları ekstresi tozu 98% mangiferin,Bitki özeti tozu mango mangiferin |
||
Doğal Mango Ekstraktı Tozu Mangiferin 95% 98% Mangiferin Mango Yaprakları Ekstraktı
Mangiferin, klinik öncesi modellerde gösterilen etkileyici bir antioksidan, anti-enflamatuar, anti-kanser, antidiabetik ve nöroprotektif etkinlik yelpazesine sahip bir biyoaktif C-glukozilksantondur..Ana besin kaynakları bal çalısı çayı ve mango yapraklarıdır.
|
Analiz
|
Spesifikasyon
|
Sonuçlar
|
|
Değerlendirme (HPLC)
|
≥95%
|
91.05%
|
|
Görünüşü
|
Açık sarı toz
|
İşbirliği
|
|
Toplu yoğunluk
|
0.60g/ml
|
0.71g/ml
|
|
Kalan Solvent
|
≤ 0,5%
|
İşbirliği
|
|
Pestisitler
|
- Hayır.
|
İşbirliği
|
|
Ağır metaller
|
≤ 10 ppm
|
İşbirliği
|
|
- Evet.
|
≤ 5,0 ppm
|
İşbirliği
|
|
Kurutma kaybı
|
% ≤ 5
|
3.24%
|
|
Kokusu
|
Karakteristik
|
İşbirliği
|
|
Parçacık boyutu
|
% 100 ile 80 arasında.
|
İşbirliği
|
|
Mikrobiyoji
|
||
|
Toplam bakteriler
|
≤1000cfu/g
|
İşbirliği
|
|
Mantarlar
|
≤100cfu/g
|
İşbirliği
|
|
Salmgosella
|
- Hayır.
|
İşbirliği
|
|
Koli
|
- Hayır.
|
İşbirliği
|
Mango Yaprağı Ekstraktı Tozu Mangiferin Uygulamaları
Mangiferin açıkça karaciğer toksik ve kolagenik etkilere sahiptir ve genellikle hepatit tedavisinde kullanılır.