| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Longan Ekstrakt Tozu |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Sarı kahverengi toz | Kullanılan Parça: | Meyve |
|---|---|---|---|
| Tahlil: | 4: 1 ~ 20: 1 | Başvuru: | Sağlık Takviyeleri |
| Raf ömrü: | 2 Yıl | paket: | 1kg/torba, 25kg/davul |
| Vurgulamak: | Gıda kalitesi longan ekstresi tozu,Doğal arillus longan tozu,Longan Meyve Ekstraktı Tozu |
||
Gıda kalitesi % 100 Doğal Longan Ekstraktı Tozu Arillus Longan Meyve Ekstraktı Tozu
Longan ekstresi tozu, Güney Çin'e özgü ve Asya'da yaygın olarak yetiştirilen bir tropikal ağaç olan meyve (Dimocarpus longan Lour.)Geleneksel olarak Çin tıbbında "meyvelerin kralı" olarak kutlanmaktadırModern araştırmalar, özellikle kemik sağlığı ve metabolik istikrar için sağlığı destekleyen birçok özelliğini doğruladı.
Longan ekstrektinin sağlık yararları, zengin biyoaktif bileşik profili ile ilişkilendirilir:
Polisaşaridler: Bu karmaşık karbonhidratlar hücresel bağışıklık savunmasında, hücre farklılaşmasında ve çoğalmasında kritik rol oynar.Önemli biyolojik aktivitelerinden dolayı longan tozu üretiminde birincil odak noktasıdırlar..
Polifenoller (Gallik Asit, Korilagin, Ellagik Asit): Bu bileşikler longan tohumlarında ve pulpasında bol miktarda bulunur.
|
Ürün Adı
|
Longan Ekstraksiyonu |
| Parça Kullanımı | Meyve |
|
Spesifikasyon/Temizlik:
|
4:1, 10: 1 ekstresi |
|
Görünüşü:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Sınıf | Gıda sınıfı |
|
Kalıcılık süresi:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Çanta, 25kg/ Elyaf Davul
|
|
Uygulama
|
1Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık desteği 3. Tıp alanı
4Kozmetik
|