| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Goji Berry ekstresi |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarı toz | Kullanılan Parça: | Meyve |
|---|---|---|---|
| Aktif Madde: | Polisakkaritler | Tahlil: | %30 %50 %80 |
| Başvuru: | Sağlık takviyesi | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | Goji berry özü tozu polisakkaritler,Lycii fructus özü %50 polisakkaritler,Doğal bitki özü tozu %80 |
||
Doğal Bitki Özü Tozu Lycii Fructus Özü Goji Berry Özü Polisakkaritler %30 %50
Goji Berry Özü, Solanaceae familyasına ait çalılar olan Lycium barbarum ve Lycium chinense meyvelerinden elde edilir. Binlerce yıldır Geleneksel Çin Tıbbı'nda kullanılan bir geçmişe sahip olan bu öz, uzun ve güvenli geleneksel kullanımı nedeniyle "nutrasötik" gıda olarak sınıflandırılır. Günümüzde ise yaygın olarak bir "süper gıda" olarak tanınmakta ve fonksiyonel gıdalar, içecekler ve diyet takviyelerine dahil edilmektedir.
|
Ürün Adı:
|
Goji Berry Özü Tozu
|
| Kullanılan Kısım |
Meyve
|
|
Özellik/Saflık:
|
Polisakkaritler %10~%50 |
|
Görünüm:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Derece | Gıda sınıfı |
|
Raf Ömrü:
|
24 ay
|
|
Paketleme:
|
1kg/ Torba, 25kg/ Elyaf Davul
|
|
Uygulama
|
1. Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık takviyesi 3. Tıp alanı
4. İçecek
|
Faydaları Goji Berry Özü Tozu:
1. Antioksidasyon: Goji berry özü tozu polisakkaritleri önemli antioksidan aktiviteye sahiptir, vücuttaki serbest radikalleri temizleyebilir ve oksidatif stresin neden olduğu hücre hasarını azaltabilir.
2. Bağışıklığı düzenleme: Goji berry özü tozu polisakkaritleri bağışıklık sisteminin fonksiyonunu güçlendirebilir ve vücudun patojenlere karşı direncini artırabilir.
3. Kan şekerini düzenleme: Goji berry özü tozu polisakkaritleri kan şekeri seviyesini düzenleyebilir ve kan şekerini normal aralıkta tutmaya yardımcı olabilir.
4. Karaciğeri koruma: Goji berry özü tozu polisakkaritleri karaciğeri koruyabilir ve karaciğer hasar gördüğünde iltihabı ve oksidatif stresi azaltabilir.
5. Görme yeteneğini iyileştirme: Goji berry özü tozu polisakkaritleri, retina hasarını azaltarak görme yeteneğini iyileştirmeye ve göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olabilir.