| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking Biotech |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER,HALAL |
| Model numarası: | TK-Melilotus Officinalis Özü |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/torba, 25kg/fiber davul |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Sarı kahverengi toz | Kullanılan Parça: | bütün bitki |
|---|---|---|---|
| Örgü boyutu: | 80 ağ | Spesifikasyon: | 4: 1 10: 1 20: 1 |
| Başvuru: | Sağlık Takviyeleri | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | Melilotus Officinalis ekstresi tozu 4:1,Doğal bitki özü tozu 10:1,Toptan Melilotus Officinalis tozu |
||
Toptan Fiyat Doğal Bitki Ekstraktı Melilotus Officinalis Ekstrakt Tozu 4:1 10:1
Melilotus officinalis (L.) Pall., Genellikle Sarı Tatlı Çubuk olarak bilinir, Fabaceae ailesine ait iki bitkisel bir baklagiller bitkisidir.Şimdi dünyanın ılıman bölgelerinde yaygın olarak yayılmıştır., Kuzey Amerika, Çin ve Kuzey İran da dahil.
Bitki tipik olarak 1-2,5 metre yüksekliğe ulaşır, üç yapraklı yaprakları ve belirgin sarı, tatlı kokulu çiçekleri ile karakterize edilir.Ana bioaktif belirteç olarak hizmet eden kristalleşebilen aromatik bir bileşik.
|
Ürün Adı:
|
Melilotus Officinalis Ekstraksi |
|
Ürün Özellikleri:
|
41:1 10:1 20:1 ekstrakt tozu |
|
Test yöntem:
|
TLC |
|
Form:
|
Kahverengi sarı toz
|
|
Bitkinin kullanıldığı kısım:
|
Tam bitki |
|
Parçacık boyutu:
|
% 100 pass 80 mesh
|
Melilotus officinalis Ekstrakt Tozu, antioksidan, anti-inflamatuar, kardiyoprotektif,ve hepatoprotektif özellikleri vardır.Çeşitli ticari özellikleri (1-17% kumarin içeriği, çeşitli ekstrakt oranları) ve kapsamlı kalite sertifikaları ile ilaç, besin,ve kozmetik uygulamalar.