| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking Biotech |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER,HALAL |
| Model numarası: | TK-Voacanga Afrikana Özü |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/torba, 25kg/fiber davul |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Sarı kahverengi toz | Kullanılan Parça: | Kök kabuğu |
|---|---|---|---|
| Örgü boyutu: | 80 ağ | Spesifikasyon: | 4:1 10:1 |
| Başvuru: | Sağlık Takviyeleri | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | Voacanga Africana kök kabuğu özü,Doğal Bitki Ekstraktı Tozu,toptan bitki özü 4:1 |
||
Toptan Satış Fiyatı Doğal Bitki Özü Voacanga Africana Kök Kabuğu Özü 4:1
Voacanga africana, kök kabuğu özü karmaşık indol alkaloidleri açısından zengin tropikal bir Afrika ağacıdır. Bu bileşikler çeşitli nörolojik reseptörlerle etkileşime girerek, özlere potansiyel terapötik faydalardan (örneğin, nöroproteksiyon, anti-ishal) kardiyotoksisite ve psikoaktif özellikler dahil olmak üzere önemli güvenlik risklerine kadar uzanan güçlü ve çeşitli fizyolojik etkiler kazandırır.
|
Ürün Adı:
|
Voacanga Africana Özü |
|
Ürün Özellikleri:
|
4:1 10:1 ekstrakt tozu |
|
Form:
|
Kahverengi sarı toz
|
|
Kullanılan Bitki Kısmı:
|
Kök & kabuk |
|
Parçacık boyutu:
|
100% geçiş 80 mesh
|