| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Epimedium Ekstraktı |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | kahverengi toz | Tesis kaynağı: | Epimedium brevicornum |
|---|---|---|---|
| Saflık: | Icariin% 5% 10% 98 | Seviye: | Gıda ve İlaç Sınıfı |
| Başvuru: | Sağlık Takviyeleri | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | Icariin içeren Epimedium Ekstrakt Tozu,Doğal Epimedium özü kapsülleri,Toptan Epimedium özü OEM |
||
Toptan Fiyat Doğal Epimedium Özü Tozu Icariin OEM Epimedium Özü Kapsülleri
Epimedium Özü Tozu Nedir?
Epimedium özü, Keçi Boynuzu Otu veya Yin Yang Huo olarak da bilinir, geleneksel Çin tıbbında (TCM) "böbrek yangını beslemek" için iyi belgelenmiş bir bitkidir ve kapsamlı modern farmakolojik araştırmaların konusu olmuştur. Öz, çeşitli Epimedium türlerinin kurutulmuş hava kısımlarından elde edilir ve öncelikli olarak kendine özgü biyoaktif bileşikleri olan prenylflavonoidlere standardize edilir.
|
Ürün Adı:
|
Epimedium Özü Tozu |
| Kullanılan Kısım |
Yaprak ve Sap
|
|
Özellik/Saflık:
|
10:1
Icariin %5~%98
Icariins %5~%98
|
|
Görünüm:
|
Kahverengi toz
|
| Sınıf | Gıda ve ilaç sınıfı |
|
Raf Ömrü:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Torba, 25kg/ Elyaf Davul
|
|
Uygulama
|
1. Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık takviyesi 3. Tıp alanı
4. İçecek
|
Keçi Boynuzu Otu Özü Tozu Icariin Faydaları
1. Geleneksel olarak cinsel işlevleri geliştirir ve icariinin erektil işlevleri geliştirebileceğine dair araştırmalar vardır.
2. Böbreklere fayda sağlar ve romatizmaları giderir.
3. Osteoporozu önler.
4. Menopozu ve yüksek tansiyonu önler.
5. Bağışıklık yeteneğini güçlendirir.
6. Koroner nabız akışını artırır ve sperma sıvısını hızlandırır.