| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Pygeum Africanum Özü |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarı toz | Kullanılan Parça: | Havlamak |
|---|---|---|---|
| Spesifikasyon: | 10: 1, fitosteroller% 2.5 | Seviye: | Gıda Sınıfı |
| Eğlence: | Healcthcare takviyeleri | Raf ömrü: | 24 Ay |
| Vurgulamak: | Pygeum Africanum Ekstraktı tozu,Doğal Pygeum Ekstraktı Fitosteroller,Pygeum Africanum 2.5-5% steroller |
||
Toptan Fiyat %100 Doğal Pygeum Africanum Ekstraktı %2.5–5 Fitosteroller
Pygeum africanum ekstresi, Afrika kiraz ağacının (Prunus africana, eski adıyla Pygeum africanum) kabuğundan elde edilen bir fitoterapik ajandır. Başlıca Avrupa'da benign prostat hiperplazisi (BPH) ile ilişkili alt üriner sistem semptomlarının yönetiminde kullanılır. Ekstrakt, anti-inflamatuar, anti-proliferatif ve anti-androjenik mekanizmalar aracılığıyla etki eden belirgin bir çoklu hedefli farmakolojik profile sahiptir.
|
Ürün Adı:
|
Pygeum Africanum Kabuğu Ekstraktı |
| Kullanılan Kısım |
Kabuk
|
|
Özellik/Saflık:
|
10:1, Fitosteroller %2.5 |
|
Görünüm:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Sınıf | Gıda sınıfı |
|
Raf Ömrü:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Torba, 25kg/Fiber Tambur
|
|
Uygulama
|
1. Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık takviyesi 3. Tıp alanı
|
Pygeum Africanum Kabuğu Ekstraktının Faydaları
1) Anti-inflamatuar etki.
2) Prostat salgısını artırır ve bez bölgelerindeki hormon seviyelerini azaltarak hipertrofiyi azaltır.
3) Mesane elastikiyetini ve bez hücrelerinin histolojik modifikasyonunu artırır