| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Polygonum Multiflorum Ekstraktı |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarı toz | Kullanılan Parça: | Kök |
|---|---|---|---|
| Eğlence: | Sağlık, saç bakımı | Seviye: | Gıda Sınıfı |
| Ekstrakt oranı: | 4:1 10:1 | Raf ömrü: | 24 Ay |
| Vurgulamak: | Doğal Fo-Ti kökü özü tozu,He Shou Wu bitki özü,Foti kökü tozu takviyesi |
||
Doğal Bitki Ekstraktı Tozu Foti Kök Ekstraktı Fo-Ti Kök Ekstraktı He Shou Wu Ekstraktı Tozu
Fo-ti kökü özü (ayrıca Polygonum multiflorum veya He Shou Wu olarak da bilinir) geleneksel Çin Tıpında (TCM) temel bir bitkidir.Yaşlanma ile mücadele, karaciğer ve böbrek sağlığını destekler.
|
Ürün Adı:
|
He Shou Wu Ekstrakt Tozu |
| Kullanılan parça |
Kök
|
|
Spesifikasyon/Temizlik:
|
101 ~ 30:1 |
|
Görünüşü:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Sınıf | Gıda sınıfı, tıbbi sınıf |
|
Kalıcılık süresi:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Çanta, 25kg/ Elyaf Davul
|
|
Uygulama
|
1Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık desteği 3. Tıp alanı
4. İçki
|
Faydaları Polygonum Multiflorum Ekstrakt Tozu:
Polygonum multiflorum ekstresi sağlık ürünlerinin hammaddesi olarak kullanılabilir.
Polygonum multiflorum, sinirleri ve endokrin sistemi düzenleyebilen, saç köklerini besleyen ve saç melanin üretimini teşvik eden lesitin gibi besin maddelerini içerir.Mükemmel bir saç kremidir ve genellikle saç bakımı gibi kozmetiklerde kullanılır, saç bakımı ve saç büyümesi.