| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Valerian Kök Ekstraksiyonu |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | kahverengi toz | Kullanılan Parça: | Kök |
|---|---|---|---|
| Aktif Madde: | Valerik Asit | Seviye: | Gıda Sınıfı |
| Başvuru: | Sağlık takviyesi | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | Valeryana Kök Ekstraktı Tozu,Doğal Valeriana officinalis özü,Valerian ekstresi ve valerik asit |
||
Doğal Valeriana Officinalis Ekstraktı %0.8 Valerik Asit Kedi Otu Kökü Ekstraktı Tozu
Kedi otu kökü ekstresi (Valeriana officinalis), yüzyıllara dayanan tıbbi kullanım geçmişiyle, rahatlama ve uyku sağlamak için en yaygın bilinen bitkisel takviyelerden biridir. Modern araştırmalar, beyin reseptörleriyle etkileşime giren çeşitli biyoaktif bileşikler belirlemiştir, ancak etkinliği için klinik kanıtlar karışık sonuçlar göstermektedir. Ekstrakt, genellikle kısa süreli kullanım için güvenli kabul edilir ve olumlu bir güvenlik profiline sahiptir.
|
Ürün Adı:
|
Kedi Otu Kökü Ekstraktı Tozu |
| Kullanılan Kısım |
Kök
|
|
Özellik/Saflık:
|
10:1 Valerik Asit %0.8 |
|
Görünüm:
|
Kahverengi toz
|
| Derece | Gıda ve ilaç sınıfı |
|
Raf Ömrü:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Torba, 25kg/Fiber Tambur
|
|
Uygulama
|
1. Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık takviyesi 3. Tıp alanı
4. İçecek
|
Kedi Otu Kökü Ekstraktı Tozu COA
|
Kalemler
|
Standartlar
|
Sonuçlar
|
|
Fiziksel Analiz
|
||
|
Görünüm
|
İnce Toz
|
Uygun
|
|
Renk
|
Açık Sarı Toz
|
Uygun
|
|
Koku
|
Karakteristik
|
Uygun
|
|
Elek Boyutu
|
80 elekten %100 geçme
|
Uygun
|
|
Genel Analiz
|
||
|
Tanımlama
|
R.S. örneği ile aynı
|
Uygun
|
|
Özellik
|
≥0.8% |
Uygun
|
|
Ekstraksiyon Çözücüleri
|
Su ve Etanol
|
Uygun
|
|
Kurutma Kaybı (g/100g)
|
≤5.0
|
3.10%
|
|
Kül (g/100g)
|
≤5.0
|
2.46%
|
|
Kimyasal Analiz
|
||
|
Pestisit Kalıntısı (mg/kg)
|
<0.05
|
Uygun
|
|
Kalıntı Çözücü
|
<0.05%
|
Uygun
|
|
Kalıntı Radyasyon
|
Negatif
|
Uygun
|
|
Kurşun (Pb) (mg/kg)
|
<3.0
|
Uygun
|
|
Arsenik (As) (mg/kg)
|
<2.0
|
Uygun
|
|
Kadmiyum (Cd) (mg/kg)
|
<1.0
|
Uygun
|
|
Cıva (Hg) (mg/kg)
|
<0.1
|
Uygun
|
|
Mikrobiyolojik Analiz
|
||
|
Toplam Plaka Sayısı (kob/g)
|
≤1.000
|
Uygun
|
|
Küf ve Maya (kob/g)
|
≤100
|
Uygun
|
|
Koliformlar (kob/g)
|
Negatif
|
Uygun
|
|
Salmonella (/25g)
|
Negatif
|
Uygun
|
Kedi Otu Kökü Ekstraktı Tozu Fonksiyonu:
1. Antidepresan fonksiyonu.
2. Sedasyon, uyku ve antikonvülsan etki.
3. Antibakteriyel, antiviral ve anti-tümör etkiler.