| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK- Muz Çiçeği Özü |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarı toz | Kullanılan Parça: | Çiçek |
|---|---|---|---|
| Spesifikasyon: | 4:1 10:1 | Örgü boyutu: | % 95 geçiş 80 mesh |
| Başvuru: | sağlık hizmeti | Raf ömrü: | 24 Ay |
| Vurgulamak: | Saf doğal muz çiçeği özü tozu,4. muz çiçeği özü tozu:1,Banan çiçeği ekstresi tozu:1 |
||
Toptan Fiyat Toptan % 100 Saf Doğal Muz Çiçeği Ekstraktı Tozu 4:1 10:1
Banana çiçeği özü(Banan çiçeği veya muz kalbi özeti olarak da bilinir) Musa bitkisinin çiçek yapısından elde edilir.Güneydoğu Asya'da geleneksel olarak sebze olarak tüketilen muz yetiştirme yan ürünü Modern araştırmalar, bu özürü, antioksidan ve anti-hiperglisemik (kan şekeri düzenleyici) bir ajan olarak önemli potansiyel gösteren zengin bir biyoaktif bileşik kaynağı olarak tanımladı.Meyvenin aksine., çiçek, besin olarak besin değerinden ziyade tedavi potansiyeli için araştırılmaktadır.
Banana çiçeği özüKan şekeri yönetimi için umut verici bir doğal antioksidan ve enzim inhibitörü kaynağıdır.Ve lupeol gibi benzersiz terpenoidler daha fazla araştırmayı gerektiriyor.Bununla birlikte, bir diyet takviyesi olarak, etkilerinin öncelikle insan klinik çalışmalarında değil, laboratuvar çalışmalarında gösterildiği yeni bir bileşen olarak kalmaktadır.
|
Ürün Adı:
|
Muz Çiçeği Ekstraktı Tozu
|
| Kullanılan parça |
Çiçek
|
|
Spesifikasyon/Temizlik:
|
Ekstrakt tozu 4:1 10:1 |
|
Görünüşü:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Sınıf | Gıda sınıfı |
|
Kalıcılık süresi:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Çanta, 25kg/ Elyaf Davul
|
|
Uygulama
|
1Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık desteği 3. Tıp alanı
4. Tarım alanı
|