| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Terminalia Chebula Özü |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarı toz | Kullanılan Parça: | Meyve |
|---|---|---|---|
| Spesifikasyon: | 4:1 10:1 | Seviye: | Gıda Sınıfı |
| Başvuru: | Sağlık takviyesi | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | Terminalia Chebula meyve özü tozu,4:1 oranında bitki özü tozu,Bitkisel Terminalia Chebula tozu 10:1 |
||
Doğal Bitki Ekstraktı Tozu Terminalia Chebula Meyve Ekstraktı Tozu 4:1 10:1
"Haritaki" veya "Chebulae Fructus" olarak bilinen Terminalia chebula meyve özeti, genellikle "Tebitlerin Kralı" olarak adlandırılan Ayurveda tıbbının temel taşıdır.Modern araştırmalar geniş tedavi potansiyelini doğruluyor, güçlü antioksidan, anti-inflamatuar, antimikrobiyal ve organ koruyucu özelliklere sahip 149'dan fazla bileşiği belirledi.
| Ürün Adı | Terminalia Chebula Ekstraktı |
| Kullanılan parça | Meyve |
|
Spesifikasyon/Temizlik:
|
410:10:1 |
|
Görünüşü:
|
Kahverengi toz
|
| Sınıf | Gıda ve ilaç sınıfı |
|
Kalıcılık süresi:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Çanta, 25kg/ Elyaf Davul
|
|
Uygulama
|
1Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık desteği 3. Tıp alanı
|
Terminalia Chebula Ekstraktı, antik Haritaki'nin modern, güçlü ve bilimsel olarak doğrulanmış evrimini temsil eder.Özellikle antioksidan desteği için, karaciğer sağlığı, ağız bakımı ve cilt bakımı.