| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | Tk-fucoidan |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarıdan kirli beyaza kadar toz | Kullanılan Parça: | yaprak |
|---|---|---|---|
| Aktif Madde: | Fucoidan | Tahlil: | %20 ~%85 |
| Başvuru: | Sağlık Takviyeleri | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | doğal yosun özü fucoidan tozu,fucoidan tozu sağlık takviyesi,fucoidan içeren bitki özü tozu |
||
En İyi Fiyat Doğal Kahverengi Deniz Yosunu Özü Kelp Özü Fucoidan Tozu
Fucoidan, kahverengi deniz yosunlarında ve bazı deniz hayvanlarında bulunan sülfatlı bir polisakkarittir. Geleneksel bitkisel özlerin aksine, antioksidan, anti-inflamatuar, antikanser ve immünomodülatör etkiler dahil olmak üzere bilimsel olarak belgelenmiş geniş bir biyolojik aktivite spektrumuna sahip deniz kaynaklı bir bileşiktir.
Kahverengi algler, laminarin, agar, karagenan (karragenan) ve Sargassum fusiforme polisakkariti gibi polisakkarit bileşenleri açısından zengindir ve önemli gıda veya farmasötik hammaddeler haline gelmiş ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Ek olarak, kahverengi algler ayrıca, kahverengi alglerin hücrelerarası dokularında bulunan ve içeriği deniz yosunu türüne, kökenine, mevsimine ve deniz yosunu gövdesinin farklı kısımlarına göre değişen zengin fucoidan içerir. Fucoidan, esas olarak fukoz, çoklu monosakkarit kalıntıları ve sülfürik asit grupları içeren suda çözünür bir polisakkarittir. Antikoagülan, antitümör, antitrombotik ve antiviral gibi biyolojik aktivitelere sahiptir.
Fucoidan Özü Tozunun Sağlık Faydaları
1. Kanser Desteği (Adjuvan Tedavi)
2. Bağışıklık Savunması
3. Kardiyovasküler Sağlık
4. Yaşlanma Karşıtı ve Cilt Sağlığı
5. Bağırsak ve Karaciğer Koruması
|
Ürün Adı:
|
Fucoidan |
| Kullanılan Kısım | Yaprak |
|
Özellik/Saflık:
|
20%~85% |
|
Görünüm:
|
Kahverengi sarıdan beyaza yakın toz
|
| Sınıf | Gıda sınıfı |
|
Raf Ömrü:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Torba, 25kg/Fiber Tambur
|
|
Uygulama
|
1. Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık takviyesi 3. Tıp alanı
4. Kozmetik
|