| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Clinacanthus Nutans Özü |
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarı toz | Kullanılan Parça: | bütün bitki |
|---|---|---|---|
| Spesifikasyon: | 4:1 10:1 | Örgü boyutu: | 80 ağ |
| Başvuru: | Sağlık Takviyeleri | Raf ömrü: | 24 Ay |
| Vurgulamak: | Clinacanthus Nutans ekstresi tozu 4:1,Doğal bitki özü tozu 10:1,Clinacanthus Nutans bitkisel tozu |
||
Doğal Bitki Özü Tozu Clinacanthus Nutans Özü Tozu %100 4:1 10:1
Clinacanthus nutans özü, Güneydoğu Asya'ya (Tayland, Malezya, Endonezya ve Çin) özgü Acanthaceae familyasına ait tıbbi bir bitkiden elde edilir. Yaygın olarak Sabah yılan otu, Belalai gajah veya Phaya Yo olarak bilinir. Bitkinin geleneksel tıpta herpes virüsü enfeksiyonları, cilt döküntüleri, böcek ısırıkları, iltihaplanma, diyabet ve kanser tedavisinde uzun bir geçmişi vardır.
Clinacanthus nutans özü, C-glikozil flavones, sülfür içeren glikozitler, klorofil türevleri ve fitosteroller dahil olmak üzere çeşitli biyoaktif bileşikler açısından zengindir ve bu bileşikler toplu olarak geniş farmakolojik aktivite yelpazesine katkıda bulunur.
|
Ürün Adı:
|
Clinacanthus Nutans Özü |
| Kullanılan Kısım |
Tüm bitki
|
|
Özellik/Saflık:
|
4:1 10:1 ekstrakt tozu |
|
Görünüm:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Derece | Gıda sınıfı |
|
Raf Ömrü:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Torba, 25kg/ Elyaf Tambur
|
|
Uygulama
|
1. Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık takviyesi 3. Tıp alanı
|