| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Perilla Yaprağı Ekstresi |
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarı toz | Kullanılan Parça: | yaprak |
|---|---|---|---|
| Spesifikasyon: | 4:1 10:1 | Örgü boyutu: | 80 ağ |
| Başvuru: | Sağlık Takviyeleri | Raf ömrü: | 24 Ay |
| Vurgulamak: | Doğal perilla yaprağı ekstresi tozu,bitki özeti perilla frutescens,perilla ekstresi toz takviyesi |
||
Perilla Yaprağı Özü %100 Doğal Bitki Özü Perilla Özü Perilla Frutescens Yaprağı Özü Tozu
Perilla Yaprağı Özü, Lamiaceae familyasına ait geleneksel bir tıbbi ve yenilebilir bitki olan Perilla frutescens (L.) Britton'un kurutulmuş yapraklarından elde edilir. Doğu Asya'da, özellikle Çin, Japonya ve Kore'de yaygın olarak yetiştirilmektedir.
Perilla Yaprağı özü, aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli biyoaktif bileşikler içerir:
Rosmarinik asit – güçlü antioksidan ve anti-inflamatuar aktiviteye sahip birincil fenolik bileşik
Flavonoidler – luteolin, apigenin, kateşin ve rutin
Triterpenoidler – ursolik asit ve oleanolik asit
Uçucu yağlar – perillaldehit, limonen ve karyofilen
Polisakkaritler
|
Ürün Adı:
|
Perilla Yaprağı Özü |
| Kullanılan Kısım |
Yaprak
|
|
Özellik/Saflık:
|
4:1 10:1 ekstrakt tozu |
|
Görünüm:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Sınıf | Gıda sınıfı |
|
Raf Ömrü:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Torba, 25kg/ Elyaf Tambur
|
|
Uygulama
|
1. Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık takviyesi 3. Tıp alanı
|