| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Perillae Tohum Ekstraktı |
| Min sipariş miktarı: | 25kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarı toz | Kullanılan Parça: | Tohum |
|---|---|---|---|
| Spesifikasyon: | 4:1 10:1 | Seviye: | Gıda Sınıfı |
| Başvuru: | Sağlık Takviyeleri | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | doğal perilla tohumu özü tozu,bitki özü tozu 4:1,perilla özü tozu 10:1 |
||
%100 Doğal Bitki Özü Perilla Özü Perilla Tohumu Özü Tozu 4:1 10:1
Perilla Tohumu Özü, Doğu Asya'da yaygın olarak yetiştirilen aromatik bir bitki olan Perilla frutescens'in kurutulmuş olgun tohumlarından elde edilir. Alfa-linolenik asit (ALA), rozmarinik asit, bitki sterolleri ve flavonoidler gibi biyoaktif bileşikler açısından zengindir ve saç büyümesi, bilişsel sağlık ve metabolik düzenlemedeki potansiyel terapötik faydaları nedeniyle ilgi görmüştür.
Perilla Tohumu Özü, saç dökülmesi, bilişsel gerileme ve metabolik bozuklukları hedefleyen saç bakım ürünleri, fonksiyonel gıdalar ve diyet takviyelerinde potansiyel uygulamalara sahip umut verici doğal biyoaktif bir bileşendir. Terapötik potansiyelini tam olarak doğrulamak için daha fazla insan çalışması gereklidir.
|
Ürün Adı:
|
Perilla Tohumu Özü |
| Kullanılan Kısım |
Tohum
|
|
Özellik/Saflık:
|
4:1 10:1 ekstrakt tozu |
|
Görünüm:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Derece | Gıda sınıfı |
|
Raf Ömrü:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Torba, 25kg/Fiber Davul
|
|
Uygulama
|
1. Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık takviyesi 3. Tıp alanı
|