| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Kırmızı Yonca Özü |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarı toz | Tesis kaynağı: | Bütün bitki |
|---|---|---|---|
| Aktif Madde: | izoflavonlar | Tahlil: | İzoflavonlar %8 |
| Başvuru: | Sağlık Takviyeleri | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Vurgulamak: | Kadınlar için kırmızı yonca ekstresi tozu,% 8 izoflavon kırmızı yonca tozu,izoflavonlu bitki özü tozu |
||
Yüksek Kaliteli Kırmızı Yonca Özü Tozu %8 İzoflavon Kırmızı Yonca Özü Kadın Sağlığı İçin
Kırmızı yonca (Trifolium pratense), izoflavonlar (örneğin, genistein, biochanin A) içerir, bunlar fitoöstrojenlerdir. Bu bileşikler yapısal olarak östrojenlere benzediği için, menopoz sırasında hormonları dengelemeye yardımcı olduklarına inanılmaktadır.
Kırmızı yonca özü, östrojenleri taklit eden bitkisel bileşikler olan yüksek izoflavon konsantrasyonu nedeniyle menopoz semptomlarını, özellikle sıcak basmalarını hafifletme potansiyeliyle en çok tanınır.
|
Ürün Adı:
|
Kırmızı Yonca Özü |
| Kullanılan Kısım |
Tüm bitki
|
|
Özellik/Saflık:
|
İzoflavonlar %8 |
|
Görünüm:
|
Kahverengi sarı toz
|
| Sınıf | Gıda sınıfı |
|
Raf Ömrü:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Torba, 25kg/Elyaf Davul
|
|
Uygulama
|
1. Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık takviyesi 3. Tıp alanı
|
Kırmızı Yonca Özü İzoflavonlarının Faydaları
Kırmızı Yonca Özü İzoflavonları fitoöstrojen benzeri etkilere sahiptir, bu bileşenler kadınlarda osteoporoz ve menopoz semptomlarının iyileştirilmesinde belirli bir etkiye sahiptir ve klinik uygulamada giderek daha yaygın kullanılmaktadır, bu da onları çok umut verici doğal bir sağlıklı gıda haline getirmektedir.