| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Model numarası: | TK-Cyanotis Arachnoidea Ekstraktı |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba, 25 kg/davul veya özelleştirilmiş |
| Teslim süresi: | Elektronik Muhafazalar |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Kahverengi sarıdan açık sarıya kadar toz | Kullanılan Parça: | bütün bitki |
|---|---|---|---|
| Aktif Madde: | Beta Ekdisteron | Spesifikasyon: | Beta Ekdisteron %5~%98 |
| Başvuru: | Sağlık Takviyeleri | Raf ömrü: | 24 Ay |
| Vurgulamak: | Saf Beta Ecdisteron Tozu %98,Toplu Beta Ecdisteron Ekstresi,Cyannotis Ekstresi Tozu %10 |
||
Toplu Saf Beta Ecdysteron Tozu %10~%98 Cyanotis Özü Tozu
Cyanotis özü, "çiy otu" olarak da bilinen Cyanotis arachnoidea C.B. Clarke (Commelinaceae familyası) köklerinden elde edilen botanik bir bileşendir. Dünyanın en zengin doğal ekdisteroid kaynağıdır, özellikle β-ekdison (20-hidroksiekdison veya 20E olarak da adlandırılır). Bu öz, "yeşil" anabolik gıda takviyesi olarak küresel olarak pazarlanmakta olup, hormonsuz performans artırıcı ve nöroprotektif özellikleri nedeniyle değer görmektedir.
Beta Ecdyson, çeşitli kromatografik tekniklerle bitkilerden izole edilen ve ekstrakte edilen saf doğal organik bir bileşiktir.
|
Ürün Adı:
|
Cyanotis Arachnoidea Özü |
| Kullanılan Kısım |
Tüm bitki
|
|
Özellik/Saflık:
|
Beta Ecdysteron %20 %50 %90 %98 |
|
Görünüm:
|
Kahverengi sarıdan beyaza toz
|
| Sınıf | Gıda sınıfı, ilaç sınıfı |
|
Raf Ömrü:
|
24 ay
|
|
Paket:
|
1kg/ Torba, 25kg/ Elyaf Tambur
|
|
Uygulama
|
1. Fonksiyonel gıdalar
2. Sağlık takviyesi 3. Tıp alanı
4. İçecek
5. Kozmetik
|
Faydaları Cyanotis Arachnoidea Özü Tozu Beta Ecdysteron :
β-ekdison (ekdison), kimyasal bir madde ve doğal bir anti-kanser ajanıdır. İnsan vücudunda kolloidal protein sentezini teşvik etmek, aritmiye karşı savaşmak ve yorgunlukla mücadele etmek; hücre büyümesini teşvik etmek, dermal hücre bölünmesini uyarmak ve vücuttaki kolesterolü ortadan kaldırmak; kan lipitlerini düşürmek, kan şekeri yükselişini engellemek; meridyenleri ve kollateralleri teşvik etmek, nemi gidermek ve ağrıyı hafifletmek gibi fizyolojik aktiviteler üzerinde etki eder.