| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Marka adı: | Tonking |
| Sertifika: | ISO, HACCP, Kosher |
| Model numarası: | TK-Magnezyum Glisinat |
| Min sipariş miktarı: | 1kg |
| Ambalaj bilgileri: | Çuval başına 1 kg, davul başına 25 kg |
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 3000kg |
| Dış görünüş: | Beyaz toz | Saflık: | %99 |
|---|---|---|---|
| CAS: | 14783-68-7 | Moleküler Formül: | C₄H₈MgN₂O₄ |
| Seviye: | Gıda sınıfı | Raf ömrü: | 2 yıl |
| Paket: | Çanta başına 1 kg veya isteğiniz gibi | örnek: | Mevcut |
| Vurgulamak: | Gıda sınıfı magnezyum glisinat tozu,magnezyum glisinat kapsül takviyesi,garantili amino asit tozu |
||
Toptan Gıda Sınıfı Magnezyum Glisinat Tozu Magnezyum Glisinat Kapsül Takviyesi
Magnezyum Glisinat Nedir?
Magnezyum glisinat, magnezyumun şelatlı bir formudur; bu, mineral magnezyumun, amino asit glisinine kimyasal olarak bağlandığı anlamına gelir. Bu bağ, onu mevcut magnezyum takviyelerinin en yüksek oranda emilebilir ve biyoyararlı formlarından biri yapar.
|
Ürün Adı:
|
Magnezyum Glisinat
|
|
Diğer isim:
|
Magnezyum Bisglisinat |
|
Seviye
|
Gıda sınıfı
|
|
CAS No.
|
14783-68-7
|
|
Dış görünüş:
|
Beyaz Toz
|
|
Raf ömrü:
|
2 Yıl
|
|
Adedi:
|
1kg
|
|
MF
|
C₄H₈MgN₂O₄
|
Magnezyum Glisinatın Temel Özellikleri
1. Yüksek emicilik
Glisin, ince bağırsakta magnezyumun emilimini teşvik eden bir taşıyıcı görevi görür ve magnezyum oksit ve magnezyum karbonat gibi inorganik magnezyum formlarından daha iyi biyoyararlanıma sahiptir.
Magnezyum eksikliği olan veya hızlı magnezyum takviyesine ihtiyaç duyan kişiler (sporcular ve yüksek stresli kişiler gibi) için uygundur.
2. Yumuşak huyluluk
İshale pek neden olmaz (magnezyum ve magnezyum sitratın ozmotik müshil etkilerini karşılaştırın).
Gastrointestinal hassasiyeti olan kişiler veya uzun süreli kullanıma uygundur.
3. İkili roller
Magnezyum: Nöromüsküler fonksiyonu düzenler, kaygıyı/uykusuzluğu giderir, kalp ve kemik sağlığını destekler.
Glisin: Sakinleşmeye yardımcı olan ve uyku kalitesini artıran inhibitör nörotransmiter.